ChArMeD_FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


СаМо За ФеНоВе На ЧаРоДеЙкИтЕ
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Интервю на Чародейките за края на сериала

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Charmed_Piper
Извор
Извор
Charmed_Piper


Female
Брой мнения : 364
Age : 28
Местожителство : гр.Смолян
сила : Вкаменяване,взривяване и телепортиране
Любимец от чародейките : Пайпър Халиуел
Любим демон : Балтазар
Personalized field : Учител
Skype : mihaelka_747
Registration date : 05.01.2009

Интервю на Чародейките за края на сериала Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю на Чародейките за края на сериала   Интервю на Чародейките за края на сериала EmptyПет Яну 30, 2009 12:46 pm

През пролетта на Януари след последното излъчване на епизодите от осмия сезон, Чародейките бяха интервюирани за главна подържаща женска роля в сериал. Актрисите споделят с усмивки, че са стигнали много надалеч и не са си и представяли, че сериалаще бъде толкова успешен както и хонорарен.

Тъжни ли сте, след този финал?

Роуз (Пейдж): Беше ми много странно когато четях последните си реплеки от последния сценарии. Факта, че сериала свършва наистина малко ме натъжаваше! Да определено ми е тъжно, а и все пак това бяха 5 години от живота ми, в които и много се привързах със Холи и Алиса, а и сега сме много добри приятелки, може би и най-добри.

Алиса (Фийби): Да, напълно съм съгласна с Роуз, беше много странно и дори аз в този момент съм неспособна да изобразя своите чувства, защото те са много дълбоки. Очевидно обаче това е края, а и писаното си е писано, ние с Роуз и Холи ще си подържаме връзка, макар вече не и в имението "Халиуел" (казвайки го с усмивка)

Има много спорни въпроси, че се очаква 9-ти сезон, това вярно ли е, и да очакваме ли такъв сезон?

Роуз: Това би било чудесно, но 8-мия сезон бе последния и ще остане последен за жалост!

Холи (Пайпър): През изминалите години преживях много прекрасни мигове, очаквахме наистина много и получихме много, но 8-мия сезон макар и да е много тъжно наистина е последен (казва завъртайки очи)

Роуз: А и след толкова врем и очакване края дойде и договорите ни и на трите изтекоха.
Сега вече има много нови врати и нови възможности, ще се виждаме пак, така че....(обръща глава към Холи и Алиса и се усмихва).

Как ви подържат така добре?

Холи: Значително добре, макар и никога да нямахме повишения.
В годината на първата премиера през 1998 във любимото на всички предаване, имаше политичност на рекламирането на два сериала, но това което хората надявам се запомниха е, че надпреварата между сериалите и вдигането на "Чародейки" на по-горна позиция от останалите. А в повечето случаи в пресата непрекъснато се писаха неща които са лъжа за нас и когато в "WB" споменахте момичетата от Buffy, Felicity и Gilimor и което и да е друго предаване (което впрочие не е по-дълго от "Чародейки") не измести позицията на "Чародейки"

Роуз: Аз нямам кой знае каквомнение, нито огромна информация която да потвърждавам, освен моето лично обеждение, че сериали които са с главна женска роля биват спирани по-бързо от другите, но това не се отнася за "Чародейки"

Холи: Защото повечето такива сериалчета са проблематички сапунки (смее се, и цитира)
- Аз исках онзи бански, по-дяволите!
- Ох, счупих си нокътчето и бла, бла...

Вие имате ли си любим епизод от сериала?

Холи: (към Роуз) Ти си си голям фен на твоя корумпиран епизод...

Роуз: Моята импровизация на линия: Това което се случва в моя живот, начина по-който трябваше да го ръководя и голямата корупция в него, за мен вероятно е и ще си остане завинаги: 'Charmed Noir" S07xEp08. Вещицата Пейдж отива в 1930 година влизайки в в книга - ганкстерска новела...И така цялото семейство събрано се опитват да разрешат проблема с излизането и оцеляването и! Аз ще я харесвам наистина завинаги защото тогава ние карахме една изумителна кола, а и имаше прекрасен скрип и много добри осветления
(Роуз към Холи) Аз пък мисля, че твоя беше тогава когато танцуваше на бара на онава страхотно парче!?

Холи: Нееее...Това бяха най-унизителните ми моменти. Аз трябваше да се напия и накрая Шанън да ми хореографства насреща...и така аз бях наистина, съваршенно отсъстваща (пияна) за да не мисля...! Може би моя най-любим епизод ще си остане онзи със "Camelot". Но незнам защо!
Аз просто трябваше да се боря със сабя и трябваше да го направя възможно, най-добре, макр че не ми бе особенно лесно, а и Алиса много се забавляваше отстрани имайки предвид, че тя е нашия спец по тези моменти във сериала...

Какво можете да ми кажете за финала?

Холи: Ами,..може би почти нищо, защото е по-добре да се види, вместо да се каже, но мисля че някой изминал семеен член или по-точно гостуваща звезда ще се завърне във предаването...И така!

Шанън?

Холи: Ами (Усмихва се) Онова беше съвсем различно предаване (смее се)

Джулиан МакМеан?

Роуз: Хах...той се завърна за 150-тия...
Върнете се в началото Go down
http://cool-blade.forumy.biz/forum.htm
ChArMeD_GiRl
Admin
Admin
ChArMeD_GiRl


Female
Брой мнения : 260
Age : 28
Местожителство : DeVnYa
сила : Замразяване-Взривяване и левитация
Любимец от чародейките : Пайпър Халиуел
Любим демон : Барбас
Personalized field : Директор
Skype : ralica.slavova
Registration date : 26.12.2008

Интервю на Чародейките за края на сериала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю на Чародейките за края на сериала   Интервю на Чародейките за края на сериала EmptyСъб Яну 31, 2009 12:32 am

Мн е яко мерси че си го сложила cheers
Върнете се в началото Go down
https://halliwell.bulgarianforum.net
Charmed_Piper
Извор
Извор
Charmed_Piper


Female
Брой мнения : 364
Age : 28
Местожителство : гр.Смолян
сила : Вкаменяване,взривяване и телепортиране
Любимец от чародейките : Пайпър Халиуел
Любим демон : Балтазар
Personalized field : Учител
Skype : mihaelka_747
Registration date : 05.01.2009

Интервю на Чародейките за края на сериала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю на Чародейките за края на сериала   Интервю на Чародейките за края на сериала EmptyНед Фев 01, 2009 8:25 am

Няма проблеми,мила I love you I love you lol!
Върнете се в началото Go down
http://cool-blade.forumy.biz/forum.htm
Radostina_charmed
Уаят
Уаят
Radostina_charmed


Female
Брой мнения : 131
Age : 27
Местожителство : ~~~Лос Анджелис~~~
сила : Взривяване и замръзяване
Любимец от чародейките : Пайпър Халиуел
Любим демон : Балтазар (Кол)
Personalized field : Учител по \"Магически същества\"
Skype : Давам го само на Л.С.
Registration date : 29.12.2008

Интервю на Чародейките за края на сериала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю на Чародейките за края на сериала   Интервю на Чародейките за края на сериала EmptyСъб Фев 21, 2009 8:22 am

Ох, яко е но е и малко тъжно Sad
Върнете се в началото Go down
http://charmedforever.netboarder.com/forum.htm
Sponsored content





Интервю на Чародейките за края на сериала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю на Чародейките за края на сериала   Интервю на Чародейките за края на сериала Empty

Върнете се в началото Go down
 
Интервю на Чародейките за края на сериала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Облечи Чародейките
» Любопитно за Чародейките
» Секси клипове на Чародейките
» Клипета на Чародейките като деца.
» Официален български сайт на Чародейките

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ChArMeD_FoRuM :: Рубрика-
Идете на: