ChArMeD_FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


СаМо За ФеНоВе На ЧаРоДеЙкИтЕ
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Книгата на Сенките на Piper_Holly

Go down 
АвторСъобщение
Piper_Halliwell
Лоша вещица
Лоша вещица
Piper_Halliwell


Female
Брой мнения : 88
Age : 26
сила : Телепортиране
Лекуване
Взривяване
Вкаменяване
Любимец от чародейките : Пайпър
Любим демон : Ами Занку и Барбас(защото са забавни)
Personalized field : Oткачалка в нета
Skype : ♥️-Zori_Holly-♥️
Registration date : 26.09.2009

Книгата на Сенките на Piper_Holly Empty
ПисанеЗаглавие: Книгата на Сенките на Piper_Holly   Книгата на Сенките на Piper_Holly EmptyСъб Окт 10, 2009 11:47 pm

Тук е моята Книа на Сенките
Книгата на Сенките на Piper_Holly Charmed%20Grimoire%20Book%20of%20shadows
Върнете се в началото Go down
http://charmed-ones.bulgarianforum.net/forum.htm
Piper_Halliwell
Лоша вещица
Лоша вещица
Piper_Halliwell


Female
Брой мнения : 88
Age : 26
сила : Телепортиране
Лекуване
Взривяване
Вкаменяване
Любимец от чародейките : Пайпър
Любим демон : Ами Занку и Барбас(защото са забавни)
Personalized field : Oткачалка в нета
Skype : ♥️-Zori_Holly-♥️
Registration date : 26.09.2009

Книгата на Сенките на Piper_Holly Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата на Сенките на Piper_Holly   Книгата на Сенките на Piper_Holly EmptyСъб Окт 10, 2009 11:48 pm

Заклинание да получите силите.
Чуй сега думите на вещиците, тайните, който скрихме в нощта. Най- старите богове са призовани тук, най-великите магии се търсят. В тази нощ и в този час, аз призовавам древната сила. Донесете силите на трите сестри! Ние искаме силата! Дайте ни силата!

Да унищожите първия си магьосник
Силата на три, ще ни освободи.
Силата на три, ще ни освободи.
Силата на три, ще ни освободи.

Да развалите любовна връзка
Любовта ти е попарена и изчедва, от моето сърце и моят живот, остави ме Джереми и изчезни завинаги.

Да убиете Джавна
Зли очи, погледнете ни, скоро сте унищожени, подчинявайки ви на силата на три, око на земята, зло и прокълнато.

Да унищожите магьосници сменящи формата си
Когато в кръга е къщата, безопасността я няма и злото скита наоколо. Унищожете взичко зад тези стени и помнете сестрите спасете.

Да привличате мъже
Призовавам те, призовавам те. Аз съм кралицата, ти си пчелата. Да стане както пожелая.

Заклинание за истина
За тези който искат, истината да узнаят, отвори сърцата за истината. От сега до утрешния ден, след което спомените изчезват. Тези който са сега в тази къще, ще чуват истината от чуждата уста.

Да унищожите Матю
Извън времето и пространството, ще познаваш само скръб и болка.

Да призовете Мелинда Уорън
Мелинда Уорън, кръв от нашата кръв. Наша пра-пра-пра... прабаба. Ние те призовавеме.

Да върнете обратно Мелинда Уорън
Мелинда Уорън, кръв от нашата кръв. Ние те освобождаваме.

Да се откажете от силите си.
От където са дошли, ги върни сега. Изчезват думите, изчезват и нашите сили.

Да унищожите Wooguman
Аз съм светлина, твърде силна, за да се бориш. Върни се към тъмнината при сенките, няма да получиш тези халиуел. Манхи се и изчезни от погледа ми и вземи със себе си вечната нощ.

Да увеличите силата си 3 пъти
Вземете силите ми, благословете ги. Умножете тяхната сила по три.

За връщане назад във времето
Пактът, който не трябваше да се сключва, дай ни сили да развалим, върни ни във времето когато това е започнало.

Да се върнете отново в настоящето
Време за всичко и всичко на мястото си. Върни това което се е променило, през времето и пространството.

Да унищожите Никалас
Лавандула, мимоза, свещен магарешки будил. Изчисти това зло от тук, разпръсни го във времето. Нека този Ник не съществува вече.

Да унищожите дух
Прах при прахта, дух при духа. Вземете тази душа, унищожете злото сега.

Да разменяте сили
Което е мое е и твое, което е твое е и мое. Нека споделим дарбата си, нека разменим силите си.

Да ускорите времето
Ветрове на времето, съберете се. Дайте ми криле, дайте ми бързина. Ускорете пътя ми напред, нека утре бъде днес.
Върнете се в началото Go down
http://charmed-ones.bulgarianforum.net/forum.htm
Piper_Halliwell
Лоша вещица
Лоша вещица
Piper_Halliwell


Female
Брой мнения : 88
Age : 26
сила : Телепортиране
Лекуване
Взривяване
Вкаменяване
Любимец от чародейките : Пайпър
Любим демон : Ами Занку и Барбас(защото са забавни)
Personalized field : Oткачалка в нета
Skype : ♥️-Zori_Holly-♥️
Registration date : 26.09.2009

Книгата на Сенките на Piper_Holly Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата на Сенките на Piper_Holly   Книгата на Сенките на Piper_Holly EmptyСъб Окт 10, 2009 11:48 pm

Заклинание да получите силите си и да унищожите Абраксас
Чуй сега думите на вещиците, тайните, който скрихме в нощта. Най- старите богове са призовани тук, най-великите магии се търсят. В тази нощ и в този час, аз призовавам древната сила. Донесете силите на трите сестри! Ние искаме силата! Дайте ни силата!

Да отидете напред във времето
Чуй тези думи, чуй римата. Изпращаме ти този горящ знак. В бъдещето ний да се намерим в друго място и друго време.

Да се върнете в настоящето
Върни ни там от където ний дойдохме, във времето и мястото от което сме. Нека миналото настояще стане, това време искаме.

Блокираща силите магия
Взимам твойте ръца и връвта ще ги преплете. Силите ти завинаги отнемам, от сега до края на вечността.

Да създадете врата
Нямаш ли пролука, просто трябва да почукаш.

Умна магия
Духове пратете ми знания отбрани, да ги запомням само с двете длани. За 24 часа от 7 до 7 вечерта, ще разбирам ясно всички думи по света.

Да влезете в картина
Absolvo Amitto, Amplus Brevis, Sempler Mea.

Да излезете от капана на картината
Verva Omnes Liberant.

Да привлечете и унищожите Сокубос
Със силите на ада и рая, привлечи към нас тази жена. Отърви я от плътските и желания, за да изчезне в адски пламаци от рая.

Да обезвредите вещица
Преди преминаването на този час, вземам цялата магия от вас.

Да създадете врата
Както пламакът огрява сенките и истината побеждава страха, отвори затворените мисли за моя ум. Нека пушекът от тази свещ на всякъде пълзи и да чувам мислите в чуждите глави.

Пробуждащо заклинание
Заразна кръв и сън тъй неспокоен, причината за тази болест премахни. Сънят безкраен заличи и източника на болестта към тази кукла промени, за която никой не ще тъжи.

Да обърнете пробуждащото заклинание
Събуденото да заспи в забрава да се потопи. Болеста върни от където е дошла, а с нея и нормалния ход на живота.

Да създадете мъж
Щом удари 12, преброй до 24, толкова ще продължи заклинанието. Задоволи съмотното ми сърце, омагьосай тези дарове.

Да обърнете заклинанието за създаване на мъже
Нещо магическо сред нас стой, в човешка форма то върви. В животни ги превърни магията обърни.

Да обърнете заклинанието
Развали магията направена тук, заклинанието обърни и всичко оправи.

Да отидете в минал живот
Премахни веригите на времето и пространството и накарай духът ми да се рее. Позволи ми да прегърна живота който ме преследва.

Да смените душа с минал свой живот
В това време и това място, духът освободен вземи, доведи го тук а мен прати, със злата мен ме размени.

Да насочите любовно раздвуение
Всички висши сили призовани аз сега, изпратете любовен знак на обърканата ми сестра, в любовта й помогнете, в прав път я насочете.

Премахване на лош късмет
От този момент болката ти е заличена, лошият късмет го няма, радвай се на късмета си Маги, освобождавам те от това проклятие.
Върнете се в началото Go down
http://charmed-ones.bulgarianforum.net/forum.htm
Piper_Halliwell
Лоша вещица
Лоша вещица
Piper_Halliwell


Female
Брой мнения : 88
Age : 26
сила : Телепортиране
Лекуване
Взривяване
Вкаменяване
Любимец от чародейките : Пайпър
Любим демон : Ами Занку и Барбас(защото са забавни)
Personalized field : Oткачалка в нета
Skype : ♥️-Zori_Holly-♥️
Registration date : 26.09.2009

Книгата на Сенките на Piper_Holly Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата на Сенките на Piper_Holly   Книгата на Сенките на Piper_Holly EmptyСъб Окт 10, 2009 11:49 pm

Да виждаш невидимото
В това време, в този тъмен час, призовавеме ние свещенната власт. Трите заедно застанали сами, заповядваме на невидимото да се появи. Невидимото което търсим из небесата, омагьосай нашите новооткрити очи.

Да премахнеш болката на Винс
Освободи пророка, освободи го от дарбата му, нека болката му изчезне.

Да унищожите Белтазар
Духове на въздуха, гората и морето. От този демон ни освободете. Купита и мидени черупки, обратно в ада демона върнете.

Да призовете Белтазар
Магически сили, добри и зли. Насам хвърлете свойте стрели. Далече или близо като дар, пред нас да се изправи Белтазар.

Да унищожите Алхимик
Нека плътта е плът и костта е кост, Алхимикът да не трансформира никой, жесток учен от злото роден, с това думите срещат презрението на огъня.

Умна магия
Душа на домакина, отхвърли същинската отрова,

Да унищожите Еимес
Време за отмъщение и компенсация, клонираща сила навеки изчезни, превръщаща сила непозната ти стани. Отстранявам силата на отклонението.

Да излезете от капана на картината
Verva Omnes Liberant.

Да привлечете и унищожите Сокубос
Със силите на ада и рая, привлечи към нас тази жена. Отърви я от плътските и желания, за да изчезне в адски пламаци от рая.

Да обезвредите вещица
Преди преминаването на този час, вземам цялата магия от вас.

Да създадете врата
Както пламакът огрява сенките и истината побеждава страха, отвори затворените мисли за моя ум. Нека пушекът от тази свещ на всякъде пълзи и да чувам мислите в чуждите глави.

Пробуждащо заклинание
Заразна кръв и сън тъй неспокоен, причината за тази болест премахни. Сънят безкраен заличи и източника на болестта към тази кукла промени, за която никой не ще тъжи.

Да обърнете пробуждащото заклинание
Събуденото да заспи в забрава да се потопи. Болеста върни от където е дошла, а с нея и нормалния ход на живота.

Да създадете мъж
Щом удари 12, преброй до 24, толкова ще продължи заклинанието. Задоволи съмотното ми сърце, омагьосай тези дарове.

Да обърнете заклинанието за създаване на мъже
Нещо магическо сред нас стой, в човешка форма то върви. В животни ги превърни магията обърни.

Да обърнете заклинанието
Развали магията направена тук, заклинанието обърни и всичко оправи.

Да отидете в минал живот
Премахни веригите на времето и пространството и накарай духът ми да се рее. Позволи ми да прегърна живота който ме преследва.

Да смените душа с минал свой живот
В това време и това място, духът освободен вземи, доведи го тук а мен прати, със злата мен ме размени.

Да насочите любовно раздвуение
Всички висши сили призовани аз сега, изпратете любовен знак на обърканата ми сестра, в любовта й помогнете, в прав път я насочете.

Премахване на лош късмет
От този момент болката ти е заличена, лошият късмет го няма, радвай се на късмета си Маги, освобождавам те от това проклятие.
Върнете се в началото Go down
http://charmed-ones.bulgarianforum.net/forum.htm
Piper_Halliwell
Лоша вещица
Лоша вещица
Piper_Halliwell


Female
Брой мнения : 88
Age : 26
сила : Телепортиране
Лекуване
Взривяване
Вкаменяване
Любимец от чародейките : Пайпър
Любим демон : Ами Занку и Барбас(защото са забавни)
Personalized field : Oткачалка в нета
Skype : ♥️-Zori_Holly-♥️
Registration date : 26.09.2009

Книгата на Сенките на Piper_Holly Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата на Сенките на Piper_Holly   Книгата на Сенките на Piper_Holly EmptyПет Окт 16, 2009 5:46 am

Е това е
Върнете се в началото Go down
http://charmed-ones.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Книгата на Сенките на Piper_Holly Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата на Сенките на Piper_Holly   Книгата на Сенките на Piper_Holly Empty

Върнете се в началото Go down
 
Книгата на Сенките на Piper_Holly
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Книга на сенките на Phoebe 17
» Книга на сенките на sweet_piper_rali_tweety
» Книга на сенките на Radostina_charmed
» Книга на сенките на Charmed_Piper
» Книга на сенките на Charmed_Fenka

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ChArMeD_FoRuM :: Книга на сенките-
Идете на: